- ОПП 272_Бакалавр_Cистеми AероНавігаційного Oбслуговування_ 2021.pdf
- ОПП 272_Магістр_Cистеми AероНавігаційного Oбслуговування_2021.pdf
Кваліфікації:
- Радіоелектронік (бакалавр)
- Інженер з керування й обслуговування систем (спеціаліст)
- Інженер з автоматизованих систем управління повітряним рухом , науковий співробітник (транспорт) (магістр)
Фахівці набувають знання та практичні навички з теорії та практики побудови та застосування новітніх радіоелектронних та перспективних супутникових систем зв’язку, навігації та спостереження, від цілісності та якості якої значної мірою залежить безпека руху. Проектно-дослідницька діяльність дає змогу створювати, досліджувати та експлуатувати новітні системи супутникової навігації, такі як: GLONASS, GPS, GALILEO, COMPASS, EGNOS.
В навчанні застосовуються сучасні електронно-обчислювальні комплекси аеронавігаційного обслуговування VOR, DME, ILS. У процесі навчання студенти отримують фундаментальні знання в галузях супутникових систем навігації та управління рухомими об’єктами, інформаційних технологій та комп’ютерних мереж, інтелектуальних систем, теорії прийняття рішень, математичного моделювання складних систем, операційних систем та систем програмування, авіоніки безпілотних систем, а також вільне володіння професійною англійською мовою. З метою вільного орієнтування в сучасному інформаційному просторі наші випускники вільно володіють такими програмно-технічними засобами як MATHCAD, MATLAB, C ++, MULTISIM , COREL DRAW, PHOTOSHOP, 3DS MAX, MS ACCESS, LINUX/UNIX, ECLIPSE - CROSS-ПЛАТФОРМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ, NetCracker , та ін .
З повним переліком профілюючих дисциплін при підготовці фахівців можна ознайомитись детальніше у розділі "Навчальні дисципліни" нашого сайту.
Фахівці-випускники зі спеціальності "Система аеронавігаційного обслуговування" можуть використовувати, створювати, виробляти та обслуговувати аеронавігаційні системи та їх складові, бути експертами і менеджерами-організаторами з сертифікації систем, обладнання і персоналу.
Друже ! Не пошкодуй витратити три хвилини свого часу:
- одну - на те, щоб прочитати те що написано нижче;
- другу - на те, щоб розміркувати над нашою пропозицією
- третю - на те щоб прийняти вірне рішення.
Конкурентоспроможність фахівця на сучасному ринку праці визначає декілька основних факторів. По-перше це опанування перспективною спеціальністю, яка знаходиться на вістрі декількох сучасних технологій, які бурхливо розвиваються. По-друге, це володіння іноземними мовами, серед яких основною мовою міжнародного спілкування є англійська. По-трете, наявність стійкого бажання для професійного самовдосконалення, яке полюбляють виключно всі роботодавці вищого рангу. Перший фактор визначає потребу у тобі як високо оплачуваного спеціаліста. Другий фактор, окрім високої зарплатні дозволяє отримати посаду за кордоном, або в філіалі іноземної кампанії в Україні. Третій фактор гарантує тобі без турботливе постійне працевлаштування до моменту виходу на пенсію. Ти будеш здивований, але кваліфікація “Радіоелектронік” рівня бакалавр яку здобувають студенти кафедри аеронавігаційних систем в НАУ відповідає цим критеріям на 100 %.
– “А при чому тут радіоелектроніка ?”
– Так це ж той самий HI – Tech !!!
Давай подивимось на її перспективи! Вже сьогодні існує безліч технологій, існування яких неможливо без наявності радіоелектронних компонентів, – численні пристрої радіозв’язку, радіонавігації, телекомунікації, супутникового зв’язку та навігації, геодезичні прилади. Поглянь навколо себе – які пристрої ти побачиш? Smartphone , Bluetooth , WiFi router , GPS navigator . Адже всі ці пристрої – є радіоелектронними! Крім того, існує декілька груп спеціальних радіоелектронних пристроїв, про які ти ще напевно і не чув. І будь певен, радіоелектроніка продовжує займати нові позиції, недарма однією з основних посад у компаній–виробників радіоелектронних пристроїв є посада Developer , тому що розвиток таких компаній потребують постійного вдосконалення за рахунок створення якісно нових пристроїв.
Ще не зачепило?
А ти знаєш що переважна більшість радіоелектронних пристроїв вже зараз є програмно керованими ??
Вже цікаво!?? Звісно цікаво!!
Ми вже врахували сучасні тенденції розвитку цього напряму, тому студенти кваліфікації “Радіоелектронік” рівня бакалавр, яку здобувають студенти кафедри аеронавігаційних систем (АНС) в НАУ окрім глибоких навичок програмування на мовах вищого рівня (як класика, це С++ ), опановують сучасні спеціалізовані програмні середовища, які застосовують у професійній діяльності безліч високотехнологічних компаній HI – Tech -напряму, а саме MATLAB, MATHCAD, MULTISIM , COREL DRAW, PHOTOSHOP, 3DS MAX, LINUX / UNIX / ANDROID , ECLIPSE - CROSS-ПЛАТФОРМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ, NetCracker .
Отак і в тебе може бути – поступав на радіоелектронщика, а працюватимеш після закінчення програмістом, наприклад, вбудованих систем (назва англійською – Radio Electronic Embedded Systems Software Developer ).
Напевно, два запитання у голові при обранні майбутнього фаху:
- “Де працюватиму після закінчення ?”
- “Скільки буду заробляти ?”
Ось, у строку зазначимо закордонних виробників лише авіаційного радіо-обладнання, які постійно потребують фахівців з радіоелектроніки: Aero-Mach Labs ; Appareo ; Aspen Avionics ; Avidyne Corporation ; Cobham Avionics, Integrated Systems ; Esterline CMC Electronics ; FreeFlight Systems ; Garmin International Inc. ; Innovative Solutions & Support, Inc. ; L-3 Communications Products Group ; Rockwell Collins, Inc. ; Safe Flight Instrument Corporation ; Sandel Avionics, Inc. ; Thales Canada Inc. ; Universal Avionics Systems Corp.
Ти знаєш, друге питання це делікатна справа. Порадимо таке – відвідай сайт однієї із фірм, які вище вказані та пошукай там посаду у розділі Career , а потім знайди Salary Calculator (калькулятор зарплати) і розрахуй середньорічну зарплатню. Тільки порада – починай розрахунки із категорії junior (початківець), а потім переходь вже до Senior (досвідчений).
Майже забули нагадати про ще один бонус твоєї майбутньої спеціальності.
Полюбляєш подорожувати? Обирай професію радіоелектроніка!!
Переважна більшість корпорацій, які виробляють радіообладнання взагалі та навігаційні пристрої зокрема, мають філіали по всьому світі. Будучі фахівцем з радіоелектроніки ти легко можеш обирати ту країну, в якій ти хочеш жити та працювати, оскільки корпорації дуже часто запрошують фахівців однакового напряму у різні філіали у різних країнах. Біографії відомих європейських фахівців-радіоелектронщиків містять назви у середньому трьох-чотирьох країн світу, у яких вони жили та працювали.
– “Чому саме кафедра АНС?”
Тому що тільки ми надаємо системні Знання та практичні Вміння, а не перевантажуємо наших студентів Інформацією, яку вони зараз самі здатні знаходити, оскільки наша спеціальність – це Система Знань, оволодівши якою, потрібну інформацію ти розшукаєш за лічені секунди. Крім того, в нас вже багато років існує англомовний проект, згідно якому викладання виключно усіх навчальних дисциплін ведеться англійською мовою. Завдяки цьому студенти–учасники англомовного проекту після закінчення навчання є ідеальними кандидатами на працевлаштування в іноземні корпорації і їх українські філії.
Приходь до нас!!
А коли через чотири роки отримаєш диплом бакалавра,
ти зрозумієш,
чому ми пов’язали своє життя із
Аеронавігацією,
а зрозумівши це, ти вже не захочеш шукати
щось інше.